Güldüren anımsatmalar :)


1.Yakın bir aile dostumuz olan Bilge teyze'nin çorapçıdan çorap alıp, ardından adama ''Kadıköy'e iniyorum.Dönüşte alsam olur mu poşedi?'' diye sorup ve unutup , 2 gün aradan sonra tekrar gidip yeniden ''Dönüşte alacağım..'' diyip tekrar unutması...

2.Lise arkadaşım olan Ertuğrul'un gittiği spor salonunda bir kadının yetkili adama ''Salonunuz kaçtan kaça kadar açık?'' diye sorması ve adamın ''10.00-23.00'' arası demesi üzerine kadının ''Ama ben 13 saat nasıl çalışırım?'' cevabı....

3.''Hesap parasını çağırın.'' Annem

4.Begüm adlı arkadaşımın harika diyeti ; 1 adet kepekli bisküvi 1 adet dondurma, 1 adet kepekli bisküvi 1 adet dondurma, 1 adet kepekli bisküvi, 2 kaşık yemek, 1 adet kepekli bisküvi (Sabahtan akşama sıralama)

5.Kardeşimin bulgur pilavı yapmaya kalkarken hatayla mercimek pilavı yapması....

6.Kadıköy'den bindiğim otobüsün kalkarken , yaşlı bir teyzenin bağırarak otobüsü yakalamaya çalışması ve bunu koca şemsiyesi ile otobüse osmanlı tokadı atarak başarması.

7.Yakın arkadaşım olan Tuğba'nın yanındayken şirin bir köpeğe ''oyy eşek'' demem üzerine , Tuğba'nın ''Ati o eşek değil.köpek'' diye beni bilgilendirmesi :)

Photographer : rebelfocus

1 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © Kozmik Panda - Blogger Theme by BloggerThemes